Vážení zákazníci,

 
i přes nepříznivou situaci a mimořádná vládní opatření je u nás stále přerušen prodej nových i ojetých vozů přímo na autosalonu. Přesto Vám jsou prodejci k dispozici na emailech a telefonech. Na dálku připraví cenové nabídky, kalkulace úvěrů a pojištění vozu.
Služby servisu jsou stále v provozu, vše se řeší ve vnějších prostorách servisu za přísných hygienických podmínek. Pro urychlení příjmu do servisu doporučujeme objednávku přes online formulář, nebo přes telefon.

Připravte se na sezónu

Dezinfekce klimatizace

KAMIQ od 6 066 Kč

Akční nabídka operativního leasingu

Bezpečně a pohodlně

Objednejte se do servisu online

Využijte našeho online formuláře a objednejste se do servisu z pohodlí domova. Vyplníte VIN vozu a vyberete si termín, ketrý Vám vyhovuje.

Nechcete na vůz čekat?

Prohléhněte si naši nabídku zvýhodněných skladových vozů

Sobotní přezouvání

Letní sezóna je tady a s ní i přezouvání kol či pneumatik.

Akční nabídka

Společně se ŠKODA Financial Services jsme připravili akční nabídku na vozy SCALA, KAMIQ, KAROQ a NOVÁ OCTAVIA. Na vybrané modely můžete s financováním získat 0% úrok, povinné ručení jen za 125 Kč měsíčně, výkupní bonus ve výši 20 000 Kč za váš stávající vůz, prodlouženou záruku a navíc ušetřit až 122 000 Kč.

Nová OCTAVIA od již od 444 000 KČ

Ve speciální edici 125 let můžete získat nejprodávanější model české automobilky za ještě atraktivnější cenu. Akční model 125 let nabízí stejnou výbavu jako výbavový stupeň Active, ale díky cenovému zvýhodnění až 37 000 Kč je nová OCTAVIA dostupná již od 444 000 Kč a nová OCTAVIA COMBI již od 496 600 Kč.

Zaměstnanecký program

Jste zaměstnancem společnosti, která nakupuje vozy ŠKODA? Možná máte nárok na speciální zaměstnaneckou slevu.