KAMIQ od 6 066 Kč

Akční nabídka operativního leasingu

ŠKODA KAMIQ
Monte Carlo

Design Monte Carlo se vyznačuje kontrastními, černě lakovanými exteriérovými doplňky, které propůjčují modelu KAMIQ osobitý styl odkazující na dlouhodobou soutěžní tradici, včetně úspěchů dosažených na legedárním Rallye Monte Carlo.
Součástí specifikace je následující příplatková výbava:
Digitální přístrojový panel
Rezervní kolo ocelové
Dekorační lišta "Black dots" + Hot-stamping červený
Šrouby se zabezpečením proti krádeži
Ambientní osvětlení červené
Mobilita PLUS
Paket Tech (Zadní parkovací kamera, Signalizace vzdálenosti při parkování vpředu a vzadu, Asistent změny jízdního pruhu, Adaptivní tempomat do 210 km/h, Asistent rozpoznání únavy)
Paket Connectivity (Bluetooth s dobíjením, DAB, Bezdrátový Smartlink, Care Connect
Paket Komfort II (El. ovládané víko zavazadlového prostoru, Středová loketní opěra vzadu, Vyhřívané čelní sklo, Vyhřívání volantu)
Smlouva, schválení

Před objednáním vozu je nutné schválit smlouvu o OL u společnosti ŠkoFIN.

Většinou postačí 2 doklady totožnosti.
Při schvalování smlouvy se posuzuje bonita klienta. Většinou stačí, když nám sdělíte základní údaje o Vaší bonitě. V ojedinělých případech je třeba dodat potvrzení o příjmech. Smlouvu je možné sjednat pro fyzickou osobu i FOP.
Nájezd, pojištění

Smlouva se uzavírá na 1 rok. Nájezd za dobu smlouvy je 20.000 km.

Součástí splátky je povinné ručení a havarijní pojištění se spoluúčastí 1%, minimálně 3 000 Kč.
Za každý 1 kilometr nad stanovený nájezd bude účtováno 1,50 Kč bez DPH. Možnost připojištění skel.
Vrácení vozu, odkup

Po skončení leasingu vůz vrátíte nebo jej můžete za zvýhodněných podmínek odkoupit.

Před vrácením vozu doporučujeme domluvit kontrolu u nás, abychom zhodnotili případné poškození. Pokud vůz plánujete odkoupit, poškození a případný přejezd samozřejmě neřešíme.
Doba dodání

Všechny vozy zadáváme do výroby.

Aktuální doba dodání je cca 20 týdnů.
Pro zákazníky, kteří vůz objednají a nechtějí nebo nemůžou čekat na dodání objednaného vozu nabízíme možnost využít vozu z naší autopůjčovny za zvýhodněnou cenu, která se rovná ceně splátky OL. Vůz je vždy maximálně 6 měsíců starý a stejné kategorie jako ten objednaný. Nabídka je limitována dostupností vozů v půjčovně.
6 066
s DPH / měsíc
  • ŠKODA KAMIQ Monte Carlo
  • Motor 1,0 TSI 81 kW
  • 6 stupňová manuální převodovka
Mám radši klasiku
6 446
s DPH / měsíc
  • ŠKODA KAMIQ Monte Carlo
  • Motor 1,0 TSI 81 kW
  • 7 stupňová automatická převodovka
Automat? Jasně!
Spojte se s námi

Je to nabídka přesně pro Vás?

Napište nám.

 Spojíme se s Vámi
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
ŠKODA KAMIQ 1,0 TSI 6M
Zobrazený vůz je ilustrativní. Vzorový příklad operativního leasingu na vůz ŠKODA KAMIQ, motorizace 1.0 TSI, v ceně 607 200 Kč. Doba pronájmu 12 měsíců a nájezd 20 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 6 066 Kč včetně DPH obsahuje povinné a havarijní pojištění (po celou dobu pronájmu vozidla). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Nabídka je platná pouze pro fyzické osoby a fyzické osoby podnikající. Při objednání vozu klient hradí poplatek za přípravu vozu, předprodejní servis a povinnou výbavu ve výši 4 500 Kč.
ŠKODA KAMIQ 1,0 TSI 7A
Zobrazený vůz je ilustrativní. Vzorový příklad operativního leasingu na vůz ŠKODA KAMIQ, motorizace 1.0 TSI, v ceně 657 200 Kč. Doba pronájmu 12 měsíců a nájezd 20 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 6 446 Kč včetně DPH obsahuje povinné a havarijní pojištění (po celou dobu pronájmu vozidla). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Nabídka je platná pouze pro fyzické osoby a fyzické osoby podnikající. Při objednání vozu klient hradí poplatek za přípravu vozu, předprodejní servis a povinnou výbavu ve výši 4 500 Kč.